PR + MARKETING STRATEGY

PR + MARKETING STRATEGY

REEWO jest agencją konsultingową zajmującą się budowaniem relacji z otoczeniem. Jej zadaniem jest również stworzenie odpowiedniego połączenia komunikacji wewnętrznej z zewnętrzną, w oparciu o opracowaną strategię biznesowo-marketingową. Dualizm jej działalności, czyli obszar marketingu i PR oraz dobór odpowiednich narzędzi sprawia, że REEWO  zawsze jest krok przed oczekiwaniami swoich Klientów, tym samym wychodząc im naprzeciw.

Naszym zadaniem jest precyzyjne określenie potrzeb Klienta oraz dobór odpowiednich narzędzi marketingowych do ich realizacji w celu stworzenia i wdrożenia skutecznej strategii biznesowej i komunikacyjnej, przygotowanie systemu komunikowania do wybranych środowisk: klientów, partnerów biznesowych, mediów.

Współpracujemy z wieloma instytucjami, organizacjami międzynarodowymi i krajowymi. Posiadamy dużą ilość współpracowników wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach.

Realizujemy strategię budowania relacji zarówno B2B jak i B2C. Nie jest nam obca realizacja projektów o charakterze społecznym m.in. dla fundacji czy instytucji kulturalnych.

"Nie ma nic potężniejszego niż idea, której czas nadszedł." Don Tapscott

Oferta

Zapoznaj się z zawartością poszczególnych sektorów naszej działalności.

Oferta

Zapoznaj się z zawartością poszczególnych sektorów naszej działalności.

 • PR

  Skutecznie dbamy o wizerunek firmy poprzez zastosowanie najnowszych technik i narzędzi z dziedziny public relations. Wypracowujemy wspólnie z Klientem zakres strategii komunikacji i działań PR dla marki a także udział w eventach pozwalających na trafne pozycjonowanie jej wśród grup docelowych. Poprzez biuro prasowe, reprezentujemy firmę na rynku. Przygotowujemy komunikaty prasowe, artykuły, inicjujemy spotkania z dziennikarzami. Aby efektywniej dotrzeć do grupy docelowej pomagamy wprowadzić niestandardową komunikacje w firmie.

 • CRISIS MANAGEMENT

  Większość firm w historii swojej działalności była narażona na sytuację kryzysową. Jeden niepochlebny artykuł w mediach, reportaż bądź niefortunne potraktowanie Klienta bądź partnera biznesowego może przyczynić się do zachwiania pozytywnego wizerunku całej organizacji. Skutkiem takiej sytuacji jest natychmiastowy spadek sprzedaży, wycofanie aktywów, masowe wypowiedzenia umów Klientów, a w konsekwencji utrata płynności finansowej. Doradzamy jak przygotować się do ewentualnego kryzysu, jak nim zarządzać aby odczuć jego minimalne skutki i jakie działania zrealizować aby się przed nim uchronić w przyszłości.

 • BRAND STRATEGY

  Należy również pamiętać, iż jednym z ważniejszych elementem rozwoju firmy jest odpowiednia strategia wizualna, czyli BRAND marki. To on nakreśla kierunek działań. Koncepcyjnie stworzymy odpowiednie logo marki, manual book oraz wszelkie materiały marketingowe, które służą firmie w komunikacji marketingowej skierowanej do pożądanych grup docelowych.


 • SOCIAL MEDIA

  Social Media to jedno z najpopularniejszych narzędzi w tzw: e-komunikacji. Każda szanująca się firma powinna posiadać swój profil na portalu społecznościowym. Ale nie tylko obecność na nim jest ważna. Kluczem do sukcesu jest umiejętność jego zarządzania, tak aby dotrzeć w sposób właściwy do jak najszerszej grupy odbiorców, tym samym budując społeczność swojego produktu bądź działalności. Dla swoich Klientów tworzymy i zarządzamy profilami społecznościowymi. Podpowiadamy ciekawe rozwiązania dotarcia do jak najszerszej grupy użytkowników i zachęcamy ich do aktywności na profilu.

 • CREATION AND ADVERTISING

  Każda firma pragnie we właściwy sposób przekazać swój produkt bądź usługi swoim konsumentom. Jednym ze sposobów jest reklama. My pomagamy ją stworzyć. Poprzez właściwą kreację eksponujemy w niej właściwość produktu i jego główne atuty. Nasze propozycje spotkały się z uznaniem wielu firm zarówno rodzimych jak i zagranicznych.


 • PUBLIC AFFAIRS

  Opracowujemy i realizujemy projekty z obszaru współpracy podmiotów prywatnych z publicznymi, w tym z władzami miast. Rozwój firmy to już nie tylko stale rosnąca sprzedaż ale również odpowiedzialność społeczna biznesu, którą się prowadzi. To właśnie programy CSR najczęściej realizuje się we współpracy m.in. z władzami samorządowymi czy organizacjami pozarządowymi. Sukces w obszarze public affairs stwarza nowe możliwości rozwoju firmy i umacnia ją w sposób pośredni i bezpośredni w oczach opinii społecznej jak i bezpośredniej konkurencji.

 • TRAINING

  Od lat przeprowadzamy szkolenia dla firm o różnym profilu działalności z zakresu:
  - wystąpień publicznych i autoprezentacji
  - zarządzania sytuacją kryzysową w przedsiębiorstwie
  - jak opracować i wdrożyć strategię marketingową aby wyprzedzić konkurencję
  - certyfikowany PR menadżer
  - RI relacje inwestorskie w spółkach notowanych na giełdzie
  - content marketing - jak zbudować wizerunek i pozycję na rynku
  - CSR - jako jedno z głównych narzędzi marketingowych wpływające na rozwój strategiczny firmy i jej wizerunek na rynku

"Nie potrzebujesz bardziej kreatywnych rozwiązań, potrzebujesz bardziej kreatywnych pytań." Andy Green
"Na związek z klientem składa się to wszystko, co klient i firma robią razem i z czego obie strony czerpią korzyści.
Związek to nic innego, jak proces interakcji, w którym czynności, wiedza i uczucia stają się częścia procesu kreowania wartości, którego uczestnikiem jest klient."
K.Storbacka, J.Lehtinen "Sztuka budwania trwałych związków z klientami, Customer Relationship Management"

Zespół

Zespół

Zespół REEWO tworzą ludzie z pasją, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Wiedzę praktyczną zdobyli w firmach o różnym profilu działalności, jednak zawsze były to firmy o zasięgu międzynarodowym, w tym korporacje bądź znaczące na rynku agencje PR. Teorię zaś zaczerpnęli z najlepszych wyższych uczelni. Pomimo odmienności charakterów i zainteresowań – zespół REEWO to zgrany team, który z pozytywną determinacją realizuje zamierzenia agencji, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Założycielem REEWO jest Renata Wozba, wieloletni praktyk z obszaru strategii marketingowej, PR oraz public afafirs. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i Zarządzania Marką w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej. Posiada 17-letnie doświadczenie w obszarze marketingu i Public Relations oraz Public Affairs (PA). Swoją drogę zawodową zaczynała jako dziennikarz informacyjny i publicystyczny. Następnie ścieżkę zawodową ukierunkowała w obszarze PR, PA oraz marketingu. Pracowała na kierowniczych stanowiskach dla spółek w sektorze finansowym, odzieżowym, nieruchomości komercyjnych, telekomunikacyjnym, energetycznym, medycznym. Była również niezależnym ekspertem zarządów i rad nadzorczych firm, które swoją działalność rozszerzały na rynki zagraniczne, w tym rynki wschodnie. Jest współtwórczynią sukcesu wielu produktów na rynku, w tym również o profilu Premium. Doradzała również w obszarze marketingu politycznego. Brała udział w projektach, które wymagały wsparcia z dziedziny public affairs przy współpracy sektora prywatnego z sektorem publicznym, w tym władzami miast. Autorka licznych publikacji prasowych oraz szkoleń z dziedziny strategii marketingowej, PR, PA oraz pracy z mediami i wystąpień publicznych. W obszarze swojej specjalizacji zawodowej jest ekspertką prestiżowego Forbes’a. Zasiada w Radzie Programowej Kongresu Kobiet, największego i najsilniejszego ruchu społecznego, aktywizującego kobiety w Polsce społecznie i politycznie a także w Radzie Programowej Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie. Laureatka Diamentu Kobiecego Biznesu 2017.

Katarzyna Effort-Szczepaniak
Adwokat i mediator

W naszym zespole współodpowiedzialna za promocję mediacji jako alternatywnej metody rozwiązywania sporów w biznesie, jak również ochrony wizerunku i własności intelektualnej.
Adwokat wpisana na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego.
Mediator Centrum Mediacyjnego Naczelnej Rady Adwokackiej, stały mediator z listy Sądu Okręgowego w Warszawie. Członek sekcji tematycznej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie – Sekcja Arbitrażu i Mediacji.
Jako mediator zajmuje się mediacjami gospodarczymi głównie z zakresu prawa własności intelektualnej (znaki towarowe, wzory przemysłowe), prawa autorskiego, ochrony wizerunku ale także mediacjami z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. Uczestniczka szeregu międzynarodowych i krajowych konferencji oraz szkoleń z zakresu polubownych metod rozwiązywania sporów.
Prowadzi indywidualną praktykę adwokacką oraz jest współzałożycielką Konsorcjum Kancelaryjnego „:2K” . W praktyce adwokackiej zajmującego się doradztwem i obsługą podmiotów gospodarczych w szczególności bliskie są jej sprawy związane z ochroną wizerunku, prawami autorskimi i szeroko rozumianym prawem umów.

Marlena Svensson

Szwedka mieszkająca w Polsce. Od zawsze związana z rynkiem skandynawskim. W Reewo jest odpowiedzialna za obsługę Klientów z obszaru kreacji i szeroko rozumianej identyfikacji poprzez materiały reklamowe. Z wykształcenia jest logistykiem, co w praktyce przedkłada na świetną organizację pracy jak również szkolenie pracowników i dotrzymywanie terminów realizacji zleceń. Idealnie odnajduje się również we wszelkiego rodzaju realizacji zamówień związanych z gadżetami. Prowadzi bezpośrednie rozmowy z kontrahentami i podwykonawcami z rynku azjatyckiego , w tym w szczególności z Chinami.
Fundamentalne zasady jakimi kieruje się zespół agencji to: SZACUNEK, PASJA, INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ

"Nie ma nic potężniejszego niż idea, której czas nadszedł." Don Tapscott

Aktualności

Aktualności

Prestiżowa statuetka Lwica Biznesu 2019 przyzna Renacie Wozba przez Law Business Quality. Kapituła jury doceniła m.in. ponad 20 -letnie doświadczenie w biznesie międzynarodowym, a także stworzenie i realizację wielu znaczących na rynku projektów z obszaru odpowiedzialności społecznej biznesu (CSR). Nagroda przyznawana jest od wielu lat kobietom biznesu, mającym realny wpływ na polską i zagraniczną gospodarkę. Podczas uroczystości wyróżnione zostały także „Gwiazdom o dobrym sercu”, które również odebrały statuetki: m.in. dr Irena Eris, Katarzyna Bonda, Katarzyna Miller, Paulina Smaszcz-Kurzajewska i innym.

Central European Cannabis Forum, wyjątkowe wydarzenie związane z rynkiem marihuany medycznej. Producenci, dystrybutorzy, politycy, lekarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych, media - goście z całego świata przyjechali na dwa dni do Warszawy by móc wspólnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. REEWO było odpowiedzialne za przygotowanie głównego partnera PharmaCann International do tego wydarzenia.Wywiad w Radiu Kolor 103 FM na temat kampanii społecznej #STOPRASIZMOWIWPRACY

Na antenie Radia Kolor opowiedzieliśmy o stworzonej przez Grupę T2S kampanii „STOPRASIZMOWIWPRACY. Słuchacze mogli dowiedzieć się dlaczego ten projekt w ogóle powstał, czy istnieje i na jaką skalę zjawisko rasizmu w pracy. Jak można niwelować skutki braku tolerancji w miejscach pracy i jakie twarde działania należy w firmach wdrożyć, aby miejsce pracy było przyjazne dla osób o odmiennej kulturze czy religii.

https://radiokolor.pl/podcasty/po/1474/stop-rasizmowi-w-pracy-renata-wozba
1 października 2019 r. ruszyła kampania społeczna #STOPRASIZMOWIWPRACY, której głównym celem jest uświadomienie pracodawcom / przedsiębiorcom, iż zjawisko rasizmu w miejscu pracy jest zjawiskiem bardzo często występującym. Dotyczy on wielu aspektów życia zawodowego, jednak w tym, konkretnym projekcie – skupia się na pracownikach fizycznych z Azji oraz Europy Wschodniej. Dotyczy to m.in. obywateli Indii, Malezji, Nepalu, Ukrainy, Gruzji, Białorusi. Do projektu zaproszono Ambasadorów, związanych z różnymi dziedzinami życia, a także przedstawicieli różnych przedsiębiorstw krajowych jak i zagranicznych. Ich udział ma uświadomić opinię publiczną, iż taka postawa jak rasizm w miejscu pracy jest NIEDOZWOLONA. Pomysłodawcą kampanii jest Grupa T2S, która na co dzień zmaga się z szeregiem problemów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

Nasza agencja jest odpowiedzialna za całość komunikacji o kampanii, w tym kontakt z mediami oraz realizację szeregu zaplanowanych działań związanych m.in. ze strategia informacyjną.
„Kobiety piszą przyszłość” – to bardzo ważny raport na rynku przygotowany przez ekspertów Ladies First, organizacji zrzeszającej kobiety na szczeblu menadżerskim z wielu branż m.in. real estate, logistyki i transportu, nowych technologii, budownictwa. Renata Wozba CEO Reewo została zaproszona do wypowiedzi w raporcie jako jedna z ekspertek. Jej komentarz ściśle wiązał się z projektami CSR, które co raz mocniej zaznaczają swoją wagę na rynku poprzez zastosowanie wśród wielu międzynarodowych koncernów. Patronat medialny nad publikacja raportu objął Forbes Woman.
Na terenie budowy biurowca Skanska Wave w Gdańsku odbyła się konferencja, podczas której mieliśmy możliwość zaprezentować po raz pierwszy na rynku CEE wspólnie Microsoft, Spantium oraz Workroom innowacyjne zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości (AR) i okularów HoloLens. Uczestnicy wydarzenia mogli osobiście zobaczyć jak będzie wyglądał przyszły budynek w skali rzeczywistej 1:1 w miejscu jego powstawania, obejrzeć jak będzie wyglądał cały kompleks w relacji z otaczającą przestrzenią miejską i zapoznać się z propozycjami aranżacji wnętrz na poszczególnych piętrach wraz z możliwością nanoszenia zmian na space plan w czasie rzeczywistym. Reewo miało okazję współpracować przy tym projekcie co było bardzo inspirującym doświadczeniem.
Renata Wozba uhonorowana statuetką Business Woman 2019. Nagroda co roku jest przyznawana kobietom biznesu, które w sposób szczególny przyczyniły się swoją działalnością do rozwoju biznesu w Polsce i na arenie międzynarodowej. Statuetki przyznawane są przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.
Reewo odpowiedzialne za przygotowanie strategii CSR dla firmy farmaceutycznej PharmaCann Polska. Strategia ma zawierać wszystkie elementy programu z obszaru odpowiedzialności społecznej biznesu, która ma umocnić firmę na rynku jako lidera dbającego o bezpośrednie otoczenie, w którym się na co dzień porusza, w tym m.in.: środowisko medyczne, farmaceutyczne, pacjentów, organizacje pozarządowe.

Zorganizowaliśmy Galę Charytatywną na rzecz dzieci Chorych na Padaczkę. To największe tego typu wydarzenie w Polsce w tym roku. Wydarzenie miało na celu uświadomić opinii publicznej czym jest epilepsja i w jaki sposób się ją leczy u najmłodszych. Podczas gali odbyła się wystawa prac artystycznych podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Dzieci Chorych na padaczkę, które można było zakupić. Całkowity dochód został przekazany Stowarzyszeniu. Inicjatorem i głównym organizatorem wydarzenia był PharmaCan Polska, który przekazał 10 000 euro dla stowarzyszenia. Uwieńczeniem wieczoru był koncert Kayach i Marcina Wyrostka, którzy swoim występem wzruszyli wszystkich gości gali.
więcej informacji >>>Tegoroczna gala Lwice Biznesu 2018 za nami. Statuetki powędrowały do najbardziej prężnych kobiet biznesu. W tym roku po raz pierwszy nagrodzono również panów, przyznając im tytuł Lwa Biznesu 2018. Podczas gali wręczono także statuetki GWIAZDY O WIELKIM SERCU za angażowanie się w akcje społeczne i charytatywne. Nagrody odebrali m.in. Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Ania Wyszkoni, Tomasz i Ewa Lubertowie, Monika Janowska, Radosław Kawęcki, Anna Korcz, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki, Grażyna Wolszczak. W tegorocznej edycji jury zasiadły mi.in. Dorota Williams, Monika Zamachowska, Ilona Adamska ( pomysłodawczyni i organizatorka gali) oraz Renata Wozba. Tym bardziej jest nam miło.
Zarządzanie media relations to tytuł prezentacji, jaką omówiła Renata Wozba podczas spotkania organizowanego przez światową organizację Girls in Tech. Wydarzenie miało miejsce w jednym z najnowocześniejszych biurowców SPARK, wybudowanych przez SKANSKA w Warszawie. Temat okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ uczestnicy spotkania, reprezentujący firmy technologiczne na co dzień zmagają się z problemem właściwego komunikowania do mediów o swoich projektach i ich implementacji na rynek. Szczególnym zainteresowaniem okazał się dział poświęcony komunikacji w kryzysie, czego skutkiem była bardzo interesująca dyskusja. Partnerami spotkania byli: SKANSKA, ROCHE i EdTech Hub Accelerator.
W najnowszym numerze Law Business Quality Renata Wozba opowiada m.in. o trudach prowadzenia dwóch firm ale również o możliwościach jakie daje umiejętność znalezienia niszy na rynku. Outsorsing usług w obszarze komunikacji marketingowej to przyszłość dla wielu firm. Reewo od lat skutecznie buduje portfolio Klientów, z którymi zrealizowało bardzo ciekawe projekty w różnych obszarach działalności gospodarczej. Zaufanie do firmy zewnętrznej oraz chęć podjęcia działań, często złożonych i czasochłonnych zawsze przedkłada się na sukces danego projektu i wzmacnia pozytywny wizerunek firmy w oczach wszystkich grup interesariuszy.
14 Maja 2018 r. podczas prestiżowej gali Business Tigers Club w Hotelu Regent w Warszawie REEWO odebrało statuetkę w kategorii FIRMA ROKU 2018. Wyróżnienie zostało przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej za innowacyjne podejście do obsługi klienta. To ogromny zaszczyt dla Nas. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za docenienie naszej pracy oraz zaufanie. Cały czas podwyższamy sobie poprzeczkę i staramy się być jeszcze bardziej lepsi niż dotychczas.
Tegoroczne Forum Marketingu Rynku Developerskiego poprowadzi Renata Wozba, osoba niezwykle energiczna, ekspert z zakresu marketingu i PR od lat związany z rynkiem nieruchomości. Autorka licznych publikacji prasowych oraz szkoleń z dziedziny strategii marketingowej, PR, PA, pracy z mediami oraz zarządzania sytuacją kryzysową. W obszarze swojej specjalizacji zawodowej jest m.in. ekspertem prestiżowego Forbes’a.
więcej informacji >>>

Podczas prestiżowej gali Bestsellery Roku 2018 mieliśmy przyjemność odebrać statuetkę dla Różanej Rezydencji, jednego z Naszych Klientów. Jury jednogłośnie nagrodziło Rezydencję w kategorii „ Najlepsze miejsce na weekendowy relaks”. Bardzo się cieszymy, iż możemy pracować z takim Klientem i że również nasza praca w części przyczyniła się do tak wspaniałego wyróżnienia.Reewo zostało członkiem elitarnego klubu biznesowego Business Tiger Club. To olbrzymie wyróżnienie. Nasza firma została zauważona przede wszystkim za działalność na rzecz Klientów w obszarze projektów z zakresu CSR – odpowiedzialności społecznej biznesu, które nadały Klientom zupełnie inną wartość prowadzonej przez nich działalności – w skali ogólnokrajowej jak i międzynarodowej.

Reewo brało udział przy organizacji konferencji prasowej z udziałem najważniejszych mediów w Polsce, dotyczącej pilotażowego programu Smart Kask. Spotkanie odbyło się na warszawskiej budowie kompleksu biurowego Generation Park. Smart Kask to innowacyjne na skalę światową narzędzie, które ma za zadanie poprawić w znaczny sposób bezpieczeństwo na budowie. Twórcami projektu są eksperci z trzech firm: Skanska, Intel, Cyberkom Group.Tytuł „Kobieta Sukcesu 2017”, przyznawany przez Europejski Klub Kobiet Biznesu trafił w ręce Renaty Wozba, założycielki Reewo. To ogromne wyróżnienie i dowód na to, iż ciężka praca, determinacja i realizacja znaczących projektów na polskim rynku, została zauważona przez środowisko biznesowe. Teraz trzeba jeszcze bardziej się starać aby utrzymać ten tytuł. Serdecznie gratulujemy!

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć wraz z Naszym Klientem SKANSKA w Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym. Podczas tego ważnego w świecie biznesu i polityki wydarzeniu przedstawiciele Centrum Badań i Innowacji w SKANSKA dzielili się swoją wiedzą ekspercką w obszarze nowych technologii i ich wykorzystaniu m.in. w projektach Smart City's oraz współpracy B+R z uczelniami wyższymi.O kampanii społecznej Skrzydła Życia w głównych newsach w Nova TV - zobacz filmI Forum Marketingu Rynku Developerskiego już za nami. Kilkudziesięciu przedstawicieli firm developerskich i prelegencji, którzy w interesujący i rzeczowy sposób dzielili się swoją wiedzą z zakresu właściwej, a co za tym idzie skutecznej komunikacji marketingowej w tej branży. Wydarzenie odbyło się 18 września br. w Double Tree by Hilton w Warszawie. Reewo było partnerem tego wydarzenia. A Renata Wozba podzieliła się z uczestnikami wiedzą na temat zarządzania sytuacją kryzysową i właściwą komunikacją z mediami w czasie jej trwania. Czekamy na kolejną edycję forum.
Ruszyła kampania społeczna Skrzydła Życia. Na konferencji, którą 13 września br. zorganizowaliśmy dla Ogólnopolskiego Centrum na PGE Narodowym obecne były najważniejsze media w Polsce oraz liczne znane osoby ze świata, kultury, sztuki, sportu. Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu kampanii, jej realizacji oraz którzy pomagali przy przygotowaniach do konferencji serdecznie dziękujemy!
Renata Wozba twórczynią kampanii społecznej pt: „Skrzydła Życia”.
To nowy projekt społeczny Ogólnopolskiego Centrum Medycznego, którego głównym celem jest wskazanie zagrożenia jakim jest brak wiedzy na temat schorzeń, chorób, komplikacji pooperacyjnych seniorów, którzy mieszkają sami.
Starsze, samotne osoby bardziej niż inni narażone są na brak odpowiedniej i szybkiej reakcji w sytuacji, gdy źle się poczują, zasłabną czy stracą przytomność.
Skrzydła życia to nie tylko nazwa kampanii społecznej, ale również forma specjalnego dokumentu, na którym znajdą się o danej osobie następujące informacje:
- wiek
- płeć
- przebyte choroby ciężkie (serce, nowotwór, cukrzyca, rozrusznik serca, bajpasy, itd.)
- grupa krwi
- zażywane na stałe leki bądź uczulenie na dany składnik farmakologiczny
- Nr. telefonu na najbliższych osób (rodzina / przyjaciele)
- Nr. PESEL

Przez cały okres trwania kampanii społecznej przewiduje się rozdanie kilkudziesięciu tysięcy dokumentów dla osób ich potrzebujących.
Do promowania publicznie projektu będą powołani Ambasadorzy, którym bliski jest temat profilaktyki zdrowia zarówno pod względem cyklicznych badań, jak również aktywności fizycznej czy zdrowego odżywiania. Ambasadorami kampanii społecznej Skrzydła Życia zostało trzech Ambasadorów: Izabela Trojanowska (aktorka, wokalistka), Wiktor Zborowski (aktor), Jan Kuroń (kucharz). Każdemu z tych osób nie jest obca profilaktyka zdrowia. Każda z tych osób doświadczyła osobiście czym jest utrata własnego zdrowia bądź zdrowia najbliższych.
Diamenty Kobiecego Biznesu 2017
Zostały rozdane prestiżowe nagrody Diamenty Kobiecego Biznesu 2017.
„Misją naszego konkursu jest integrowanie kobiet sukcesu, które w życiu kierują się zasadami biznesowego fair play. Nagradzamy także gwiazdy show-biznesu, które stawiają na autorskie projekty, są nieustannie głodne nowych wyzwań”. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu i redaktor naczelna Law Business Quality. Diament Kobiecego Biznesu 2017 przyznany został również Renacie Wozba założycielce Naszej firmy. To wielkie wyróżnienie i zaszczyt znaleźć się w gronie nagrodzonych. W tym roku w jury zasiedli: Ilona Adamska, Kasia Malinowska, Ewa Hartman, Alex Barszczewski oraz Marcin Andrzejewski z Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.
II Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie okazało się olbrzymim sukcesem. Merytoryka na najwyższym poziomie, olbrzymie doświadczenie i kobiety stojące na czele największych i najważniejszych firm / instytucji w tym obszarze. Renata Wozba poprowadziła debatę "Budowanie pozycji zawodowej kobiet". Honorowy patronat nad forum objęło Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Organizatorem wydarzenia było ZDG TOR.
O budownictwie 4.0 można opowiadać z wielką pasją. Sztuczna inteligencja, drony, zaawansowana technologia. To narzędzia, którymi posługuje się SKANSKA. Podczas Kongresu Infrastruktury Polskiej, który odbył się w Hotelu Sheraton w Warszawie o swojej pracy i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań opowiadali Anna Tryfon, Head of Innovation & Technology i Aleksander Szerner, Head of Digitalization & Smart Equipment w SKANSKA. Mają wielką pasję i chęć zmieniania rzeczywistości polskiego budownictwa. Mamy przyjemność z nimi pracować.

Kolejny wywiad z założycielką Naszej firmy Renatą Wozba o zarządzaniu w firmie konsultingowej. Zagrożeniach i mocnych stronach pracy z Klientami. Czy to, iż jest się kobietą pomaga czy może utrudnia prowadzenie biznesu? W jaki sposób naprawić wizerunek firmy, która go utraciła? Warto przeczytać.


Więcej szczegółówWspaniały wieczór, pełen wzruszenia podczas gali Polish Businesswomen Awards 2017, która odbyła się 22 kwietnia br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Statuetka dla Pałacu Brzeźno Golf&SPA za najlepsze miejsce na rodzinny relaks i sportową rekreację. To ważne wyróżnienie w Polsce jest dowodem na to, iż Nasze działania i praca spotykają się z uznaniem.
W miniony weekend uczestniczyliśmy w Warsaw Ladies Golf Cup, jednym z najważniejszych turniejów golfowych kobiecych w kraju. Wielkie uznanie dla Elżbiety Panas, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Kobiet w Polsce, która poprzez swoje działania propaguje tą, fantastyczną dyscyplinę sportową nie tylko wśród kobiet ale w ogóle w Polsce!
W ostatnią niedzielę kwietnia br. zespół Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) realizował program promocji polskiej turystyki biorąc udział w Days of Poland Festival, wydarzeniu organizowanym od czterech lat, w wyjątkowym miejscu Londynu, w Potters Fields Park położonym w sercu brytyjskiej stolicy, obok mostu Tower Bridge. W wydarzeniu został zaprezentowany m.in. Pałac Brzeźno Golf&SPA, który budził duże zainteresowanie wśród Londyńczyków. Days of Poland Festival należy do wyróżniających się imprez polonijnych. Co roku POT, wykorzystuje popularność wydarzenia do promowania wśród mieszkańców Zjednoczonego Królestwa walorów turystycznych miast i regionów, które mogą inspirować, motywować i przekonywać do decyzji o wyjeździe turystycznym do Polski, na weekend i dłuższy urlop. Interaktywny program, na bieżąco relacjonowany przez social media, wspierają partnerzy POT – Heritage Hotels Poland i Miasto Warszawa, którzy dostarczyli nagrody do konkursów w formie fundowanych podróży do Polski oraz aranżują strefę relaksu dla odwiedzających. Również Pałac Brzeźno Golf &SPA ufundował weekendowy pobyt wraz z nauką gry w golfa. Mamy nadzieję, że tego typu inicjatywy jak Days of Poland przyczynią się do coraz większej frekwencji zagranicznych turystów w nadwiślańskim kraju.
Co jest ważne i na co trzeba zwrócić uwagę, aby w jak najlepszy sposób przestrzec się przed kryzysem we własnej firmie. Jak rozpoznać pierwsze symptomy zbliżającej się sytuacji kryzysowej i czy zawsze kryzys wywołany jest przez czynnik ludzki? O zarządzaniu sytuacją kryzysową w przedsiębiorstwie w rozmowie z założycielką Reewo, Renatą Wozba.


Więcej szczegółów

5 Kwietnia br. w Business Link na PGE Narodowym odbędzie się szkolenie pt: „ Mediacja – polubowna forma rozwiązywania sporów”

Dlaczego właśnie mediacja?
Jest skuteczną, tanią, a przede wszystkim szybką formą rozwiązywania sporów w biznesie!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na szkolenie, podczas którego przedstawione zostaną zasady mediacji i możliwości jej przeprowadzenia zarówno przed przystąpieniem do sporu sądowego jak i już w trakcie trwania sporu przed sądem.
Uczestnicy będą mieli możliwość przeanalizowania i porównania kosztów związanych z postępowaniem sądowym i zawarciem ugody w drodze mediacji, możliwości wyegzekwowania postanowień wyroku sądowego i ugody zawartej przed mediatorem. Zapoznają się także z zasadami mediacji. Wezmą udział w symulowanej sesji mediacyjnej, rozwiążą zadanie mediacyjne tak, aby przekonać się do tej metody i jej skuteczności jako alternatywnej metody rozwiązywania sporów (ADR).

Pełny program szkolenia - plik do pobrania

Serdecznie zapraszamy!Pod koniec lutego br. w Pałącu Brzeźno Golf&SPA pod Wrocławiem współorganizowaliśmy dwudniowe spotkanie na gruncie międzynarodowym pomiędzy Polską, a Armenią. W tym roku bowiem przypada rocznica 650 – lecia obecności Ormiańskiej diaspory w Polsce oraz 25 – lecia nawiązania kontaktów dyplomatycznych między Polską a Armenią. Podczas dwudniowego pobytu uczestnicy spotkania mieli okazję uczestniczyć w degustacji trunków z Armenii, skosztować tradycyjnych dań ormiańskich, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, oddać się zabawie tanecznej z nutą ormiańskiej muzyki na żywo. Nie zabrakło również rysu historycznego i kulturalnego tego, bardzo przyjaznego i gościnnego kraju jakim jest Armenia, położona w Górach Kaukazu. Nawet rozegrano mini turniej golfowy przyjaciół Armenii, ponieważ pogoda była rewelacyjna. Spotkanie uświetnił Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Armenii w Polsce Pan Edgar Ghazaryan.
Mieliśmy przyjemność reprezentować Gradi Golf Club i odbierać nagrodę za największą ilość nominacji dla pola golfowego podczas gali Polish Golf Awards 2016, która miała miejsce w Sofitel Victoria w Warszawie. To wielki zaszczyt i duma pracować przy projekcie tak mocno docenianym na rynku.
O pracy z klientami w czasach, które nie należą do łatwych, o pasjach i byciu kobietę czasem podejmującą męskie decyzje w wywiadzie z założycielką Naszej firmy Renatą Wozba.

Więcej szczegółów

Dla jednego z Naszych Klientów, Ogólnopolskiego Centrum Medycznego zorganizowaliśmy akcję świąteczną, mającą na celu wsparcie podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Warszawa Praga. W akcję pomocy dla najuboższych starszych ludzi zaangażowaliśmy wszystkich pracowników OCM. O wsparcie projektu poprosiliśmy Izabelę Trojanowską, jedną z Ambasadorek ogólnopolskiej kampanii społecznej „Wylecz się Zdrowiem”, która z radością odpowiedziała na Naszą prośbę.
A o to efekt Naszej pracy.Uczestniczyliśmy w kolejnej edycji Polish Businesswomen Congress, które odbyło się w Warszawie. Dwa dni pełne inspiracji, ciekawych paneli, rozmów z wybitnymi osobowościami ze środowiska kultury, biznesu, sztuki, medycyny. Podczas tego wydarzenia został podjęty jeden z kluczowych tematów, a mianowicie „Rola kobiet w biznesie”. Ważne jest to aby rozmawiać nawet o trudnych aspektach jak równouprawnienie kobiet. To przedsiębiorstwa na czele których stoją kobiety odnoszą coraz częstsze sukcesy na rynkach międzynarodowych. Mogliśmy się o tym przekonać podczas kongresu.
REEWO zajmie się internacjonalizacją prestiżowego, ogólnopolskiego projektu pod nazwą "Hotel Przyjazny Rodzinie". Od początku istnienia projektu, jego głównym celem była promocja miejsc noclegowych w Polsce, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą się czuć komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. Dotyczy to zarówno specjalnego wyposażenia dla dzieci w różnym wieku, ale także życzliwego podejścia do małych gości. Jednym z rezultatów projektu jest stworzenie nowej kategorii hoteli w Polsce. W pierwszej kolejności umiędzynarodowienie projektu obejmie: Czechy, Słowację oraz Niemcy. W następnym etapie dojdą kolejne europejskie kraje.

Reewo z nowym projektem. Będziemy odpowiadać za zintegrowaną komunikację Pałacu Brzeźno i jego pola golfowego Gradi Golf Club. Komunikacja będzie uwzględniać zarówno rynek krajowy jak i międzynarodowy z naciskiem na Niemcy, Czechy oraz Skandynawię.Renata Wozba, poprowadzi jedną z debat podczas I Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie, pt: KLUCZOWE CZYNNIKI SUKCESU. CO WPŁYWA NA WYBÓR ŚCIEŻKI ZAWODOWEJ? Udział w debpacie potwierdziły:

• Ewa Łabno-Falęcka, Dyrektor ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych, Mercedes-Benz Polska
• Monika Łupińska-Duda, Prezes, Ecco Rail
• Krystyna Pękała, Prezes, Szybka Kolej Miejska
• Karolina Wiłkojć-Żesławska, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej i Rozwoju Rynku, ZUE

I Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie odbędzie się 17 maja 2016 r. w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Filtrowej1A. Wstęp bezpłatny!

Więcej szczegółów

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt: CSR – jako jedno z głównych narzędzi marketingowych wpływające na rozwój strategiczny firmy i jej wizerunek na rynku.

CSR – to jeden z najważniejszych narzędzi marketingowych w prowadzeniu biznesu jaki obecnie funkcjonuje. Każda nowoczesna firma powinna mieć opracowany i wdrożony w życie program CSR – spójny ze swoim profilem działalności.

Bardzo często też firmy mylą odpowiedni program CSR z cząstkowymi elementami działalności charytatywnej, jaką podejmują. Szkolenie odbędzie się 15-16 czerwca 2016 w Warszawie, a poprowadzi je Renata Wozba.

Więcej szczegółówRenata Wozba, jest autorką krajowego programu społecznego „Wylecz się zdrowiem” , którego głównym celem jest edukowanie społeczeństwa 50 + w zakresie profilaktyki zdrowia. Kampania społeczna została przez nią wymyślona oraz wdrożona dla Ogólnopolskiego Centrum Medycznego (OCM)

W ciągu kilku najbliższych miesięcy na terenie całego kraju zostanie rozdanych kilkadziesiąt tysięcy bezpłatnych skierowań na badania profilaktyczne. W ten sposób OCM chce zmotywować osoby po 50 roku życia do poddawania się okresowym badaniom.

Całą kampanię promują Ambasadorzy, osoby znane, które od razu po zapoznaniu się z celem i zasięgiem projektu zgodziły się wesprzeć go. Są nimi: Izabela Trojanowska ( aktorka, wokalistka), Ewa Kuklińska ( aktorka, choreograf, wokalistka), Halina Skoczyńska  ( aktorka), Karol Strasburger (aktor, prezenter), Andrzej Supron (zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy ), Ryszard Rembiszewski  ( prezenter, lektor). To największa tego typu kampania społeczna dotycząca profilaktyki zdrowia w tym roku w Polsce! Szczegóły, gdzie i kiedy można uczestniczyć w spotkaniu w ramach kampanii i odebrać bezpłatne skierowanie na badania dostępne są na stronie : www.wyleczsiezdrowiem.pl

Zachęcamy do obejrzenia spotu kampanii społecznej WYLECZ SIĘ ZDROWIEMKonferencja prasowa kampanii społecznej WYLECZ SIĘ ZDROWIEM

16 marca br. w Hotelu Radisson Blu w Warszawie odbyła się konferencja dotycząca kampanii społecznej WYLECZ SIĘ ZDROWIEM. Konferencję zorganizowało REEWO a spotkanie z udziałem Ambasadorów kampanii poprowadziła Renata Wozba.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z konferencji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w trzydniowym szkoleniu: " Certyfikowany Menedżer Strategii Marketingowej. Jak zbudować przewagę na konkurencyjnym rynku"?

To intensywne trzydniowe warsztaty, które stanowią kompendium wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących planowania, wdrożenia i efektywnego zarządzania strategią marketingową w przedsiębiorstwie.

Warsztaty przeznaczone są do szefów oraz pracowników operacyjnych departamentów komunikacji marketingowej, sprzedaży i rozwoju oraz kadry zarządzającej i właścicieli przedsiębiorstw chcących świadomie podejmować właściwe decyzje w sferze rozwoju firmy.

Więcej szczegółów

"Nie ma nic potężniejszego niż idea, której czas nadszedł." Don Tapscott

Artykuły / Blog

Artykuły / Blog

pulsHR.pl – Ruszyła kampania społeczna #STOPRASIZMOWIWPRACY więcej informacji
Skills.pl – Ruszyła kampania społeczna #STOPRASIZMOWIWPRACY więcej informacji
Nowy Marketing – Ruszyła kampania społeczna #STOPRASIZMOWIWPRACY więcej informacji
Forbes – „Klienci coraz bardziej obwarowani.” więcej informacji
Forbes – „Content marketing is King.” więcej informacji
Forbes – „Jak Cię widzą tak Cię piszą – wizerunek polskiej polityki.” więcej informacji
Forbes – „ Znane twarze na rynku finansowym – czy przyciągają nowych Klientów.” więcej informacji
Skills – „ Jak reagować na kryzys wizerunkowy firmy za pomocą mediów.: więcej informacji
Gazeta Finansowa – „ Sytuacje kryzysowe dotyczą wszystkich.” więcej informacji
Law Business Quality – „Odwaga + marzenia to afrodyzjak szczęśliwego życia.” więcej informacji
Law Business Quality – „Z brakiem pokory jest mi nie po drodze.” więcej informacji
Law Business Quality – „Kryzys to część biznesu.” więcej informacji

Referencje

Referencje

Kontakt

Kontakt

REEWO
ul. Białostocka 22
03-741 Warszawa
Tel.: +48 507 135 543


Jesteś zainteresowany współpracą z Nami napisz: kontakt@reewo.pl
Chętnie podejmujemy trudne i pracochłonne wyzwania, które innych demotywują.